BANESE NE BREG TE DIELLIT-TE KOMPLEKSI "LUL..

Shitet nga: BLEDI 17 Tet 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

71 280 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 99 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Bregu i Diellit me saktesishte ne Kompleksin banesen "Lule Dielli". Banesa gjindet ne katin e I eshte e mobiluar pjeserisht dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
kordor
banjo
teras

Cmimi i banesen eshte 720 euro/m2 qe ne total i bije 71 280 euro i diskutueshem.

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00

mob: 044 968 171

049 838 866

e-mail: bledi-estate@hotmail.com

viber: +38649 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim