BANESE NE DARDANI AFER PTK 74.90M2 KATI I

Shitet nga: Prona PLUS Sot 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74.90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
BANESE SHITJE NE DARDANI, AFER PTK, 74.90M2, KATI I PARE.
STRUKTURA: DHOME DITE, KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, DY BANJO, DY BALLKONA.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim