BANESE NE FUSHE KOSOVE/ 69.45M2 NE KATIN E KATER..

Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 69.45 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESE NE FUSHE KOSOVE NE NDERTIM E SIPER ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 69.45M2, NE KATIN E KATERT (4), AFER SHKOLLES FILLORE DHE ÇERDHES SE FEMIJEVE.
NDODHET NDERMJET SHKOLLES "MIHAJL GRAMENO" DHE CERDHES SE FEMIJEVE, AFER VIVA-FRESH.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim