BANESE NE PEJTON 67M2 KATI3 SK+2DHGJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Prishtinë

SHITET BANESA, NDERTIM I VJETER, TE SACH CAFFE, NE PEJTON
ME DOKUMENTE 67 M2, POR HAPESIRA SIPAS MATJEVE BRUTO ESHTE DIKU 91.5 M2:

2 X DHOMA GJUMI
1 X SALLON
1 X PARA DHOM TE KUZHINA
1 X KUZHIN E NDAR NGA SALLONI,
1 X BANJO
1 X SHPAJZ
1 X KORIDOR ME (DY ORMANA TE MURIT PER GARDEROB)

NXEMJE QENDRORE - RADIATOR TE RI
DRITARE TE REJA
2 X ASHENSOR (LIFTA) FUNKSIONAL

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim