BANESE NE PRISHTINE 87.5 M2 MATI 1

Shitet nga: Shpëtimi 23 Maj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja Mati 1
Sipërfaqe: 87.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Urgjent shitet banesa ne Prishtinë, gjegjesisht ne Lagjen "MATI 1" me siperfaqe 87.5 m2, e gatshme per banim. Banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine (ndaras nga salloni), banjo, shpajz si dhe terase me pamje nga lindja. Banesa gjendet ne katin II ne Lagjen "Mati 1" ne Prishtine ne kompleksin MAB Projekt (perballe banesave te TREGTISE). Banesa posedon te gjithe infrastrukturen sipas standardeve europiane, posedon leje ndertimi dhe kontrata mund te behet menjehere tek noteri. Ndertues eshte kompania e mirenjohur MAB Projekt. Per me shume informata ju lutem kontaktoni ne keta nr. tel: 049/875-875, 0444/169-744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim