BANESE NE QENDER E PRISHTINES RRUGA UÇK

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE, QEJNDER E PRISHTINES, RRUGA UÇK. KATI I KATERT.
STRUKTURA: DHOME DITE, KUZHINE E NDARE, DY DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON, DY SHPAJZA.
ÇMIMI I NEGOCIUESHEM.
MUNDESI NDERRIMI ME BANESE ME TE LIRE NDERTIM I RI PLUS PARE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim