BANESE NE QENDER TE FELLINI-RAIFFEISSEN BANK^

Shitet nga: Dugi 16 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen, 70 m2 me dokumenta, e cila gjendet ne qender te qytetit perballe Katedrales tek restaurat Fellini apo Raiffeissen bank. Banesa eshte ne katin e dyte. me dokumentacion eshte gjithqka ne rregull blersi menjeher mundet me perkthy dhe me qit ne emer te vetin. Vlen te theksohet se nuk eshte as hipoteka dhe ska as nji telash.
Banesa ka kete renditje

salloni
kuzhina
dy dhoma te gjumit
banjo
dy ballkona
koridor


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667

viber +377 44 433 667

e-mail:
search-agency@live.com

o. VM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim