BANESE NE SHITJE 117M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN MAT..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 117 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE 117M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN MATI I, KATI I PARE, AFER SUPER VIVA.
STRUKTURA: DHOME DITE, KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, SHPAJZ, DY BANJO, BALLKON.
BANESA PERFUNDON GJATE VITIT 2015.

ÇMIMI: 750€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim