BANESE NE SHITJE ARBERI 55M2 KATI2 45000€

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE ARBERI 55M2 KATI2 45000€
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON ME KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:1
SIPERFAQJA: 55M2
ÇMIMI: 45000€
VEREJTJE: KTHIMI KAH LINDJA
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim