BANESE NE SHITJE BIL KLINTON, TE SANTEA , KATI I..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE NË PRISHTINË, BIL KLINTON, TE PERMENDORJA E BIL KLINTON , KATI I TRETE, ME SIPERFAQE 60M2. BANESA PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, DY BALLKONA.
CMIMI I BANESES ME MOBILIE 75.000 EURO.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim