BANESE NE SHITJE DARDANI 64M2 KATI 4 SK+DHGJ 70000

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE DARDANI 64M2 KATI 4 SK+DHGJ 70000€
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON:1
KUZHINE:1
SHPAJZ:1
DHOMA GJUMI:1
BANJO:1
TERRACA:2
BODRUM:4M2

VEREJTJE: NDERTIM I VJETER

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim