BANESE NE SHITJE NË PRISHTINË, TOPHANE, 70M2

Shitet nga: Prona PLUS Sot 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË PRISHTINË, TOPHANE, KATI I SHTATË, ME LIFT,SIPERFAQE 70M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE, DHOMA E FJETJES, BANJO, BALLKON.
CMIMI I BANESES 48000.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim