BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 89M2, KATI 3, MATI1
SHITET BANESA 3 DHOMËSHE NË LAGJEN MATI 1 ( L.E SPITALIT ), AFËR CHELSEA POINT-IT, ME SIPËRFAQE 89M2, KATI 3-TË. AFER SHKOLLES PAVARESIA.

BANESA PERBEHET PREJ:

1 SALLON ME KUZHINË,
2 DHOMA TË FJETJES,
1 BANJO,
1 BALLKON DHE KORRIDOR.

ÇMIMI:65000€
QIRAJA:270€

VEREJTJE: SHITET ME MOBILIE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim