BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 57M2 MATI1.

Shitet nga: Prona PLUS Sot 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE OSE ME QIRA 57M2, KATI 3, MATI1
SHITET BANESE NE PRISHTINE ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 57M2, NE KATIN E TRETE (3), AFER SHKOLLES FILLORE PAVARESIA. OBJEKTI ESHTE VETEM PESE KATESH DHE I NDERTUAR ME LEJE NDERTIMI.

BANESA PERBEHET PREJ:

1 SALLON ME KUZHIN
1 DHOME GJUMI
1 SHPAJZ
1 BANJO

ÇMIMI:45000€
QIRAJA:220€

VEREJTJE: SHITET ME MOBILIE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim