BANESE NE SHITJE PREJ 103M2 NE DARDANI

Shitet nga: Prona PLUS Sot 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA PREJ 103M2 NETO PLUS 12M2 PODRUM
BANESA GJINDET NE KATIN E 2 ,DHE KA KETE RENDITJE
DHOMA GJUMI-3
SALLON-1
KUZHIN-1
BANJO-2
TERASA-3
DHE ESHTE E RENOVUAR TERESISHT

QMIMI-155,000 €

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim