BANESE NE SHITJE PREJ 60M2 NE RRUGENE "B"

Shitet nga: Prona PLUS 26 Mar 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA PREJ 60M2 NE RRUGEN "B".
KATI 4 , RENDITJA SALLON KUZHIN ,DHOME GJUMI ,BALLKON,BANJO.
Ndertimi eshte sistem gjerman extra pllak termike-antiakustike,dritare extra gjermane 3 mbrojtese gome,nxemje extra ne dysheme 50 vite garancion Izolim i jashtem 8cm etj etj garazha 2 kate uje 24 ore .
PRANOJM VETUR DERI NE 15.000€


QMIMI-750€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim