BANESE NE SHITJE PREJ 90M2 NE ULPIANE

Shitet nga: Prona PLUS Sot 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA BUZ RRUGES KRYESORE NE ULPIANE
PREj 90M2 PLUS 16M2 PODRUM BANESA GJINDET NE KATIN E 3
BANESA KA KET RENDITJE
SALLON 1
KUZHIN 1
BANJO 2
DHOMA 2
TERAS 1

QMIMI -135,000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim