BANESE NE SHITJE TE XHAMBAZET 89.4M2 KATI6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE TE XHAMBAZET 89.4M2 KATI6 850€/M2
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON ME KUZHINE:
DHOMA GJUMI:2
LOKACIONI:BREGU I DIELLIT, TE XHAMBAZET
SIPERFAQJA: 89.4M2
ÇMIMI: 850€/M2
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim