BANESE NE ULPiJAN

Shitet nga: Prona PLUS Sot 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne ulpiJan
1Kati 4
sallon kuzhin 1 dhome gjumi
Banjo dhe ballokone


Qmimi 55 000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim