BANESE PER QERA NE KOMPLEKSI EXDC 2 EMSHIR ( Kal..

Shitet nga: Idriz Qerkezi 01 Gsh 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera.
Banesa gjindet ne zonen e EXDC-2,llamella D-KATI 4. ( perballe FSK-se )
Eshte tersisht e mobiluar dhe me interier te ri dhe se ploteson te gjitha kushtet per nje qendrim te rehateshem.
Ka lidhje interfoni, kodin hyres, ashensore me kartel, rrjet interneti dhe kabllor dhe mbi te gjitha siguri maksimale, te gjitha keto per qmimin siq po e shihni,
Ngrohja eshte e siguruar nga rrjeti i qytetit "Termokos".
Preferohet per qifte dhe familjar.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim