BANESE PREJ 87M2 KATI 1 LAGJJA MATI 1, RRU..

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE SIPERFAQJA 87M2, KATI 1, LAGJJA MATI 1, RRUGA B.

BANESA PERBEHET PREJ:
DHOME DITE ME KUZHINE,
DY DHOMA GJUMI,
BANJO,
BALLKON.

ÇMIMI 750/€ M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim