BANESE PRISHTINE 3 DHOMËSHE NË LAGJEN KALABRIA

Shitet nga: Prona PLUS Dje 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA 3 DHOMËSHE NË LAGJEN KALABRIA (EMSHIR ), AFËR MAXI MARKET DHE PROCREDIT, ME SIPËRFAQE 85M2, KATI 1-RË. BANESA KA DHOMË DITE ME KUZHINË, 2 DHOMA TË FJETJES, BANJO, 2 BALLKONA DHE KORRIDOR. BANESA ËSHTË E GATSHME PER BANIM.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim