BANESE-ROYAL-KATI I DYTE

Shitet nga: arber 26 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Kompleksi e Royalit, kati i Dyte
Banesa eshte extra e mobiluar , ka sallon me kuzhine dhe trapezari ,dhome fjetje,ballkon,banjo,korridor,me nxemje qendrore,,me pamje nga Lindja,parking te mjaftueshem
Kontakt & VIBER
045 641 794 $ 045/87 87 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim