BANESE SOFALI 73M2 KATI 2 SK+3DHGJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
BANESE SHITJE SOFALI 73M2 KATI 2 SK+3DHGJ 400€/M2

LOKACIONI: SOFALI.
SIPERFAQJA E BANESES: 73M2
ÇMIMI: 400€/M2


BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON-1
KUZHIN-1
DHOMA GJUMI-1
BANJO-1
TERACA-1

VEREJTJE: BANESA ESHTE NE PROCESIN E LEGALIZIMIT


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim