BANESE TE SHKOLLA KATI9

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE TE SHKOLLA KATI9 620€/M2
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON ME KUZHINE:
DHOMA GJUMI:1
LOKACIONI:MATI1
SIPERFAQJA:
ÇMIMI: 620€/M2

VEREJTJE: KATI I FUNDIT

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim