BANESEN NE AKTASH rrHilmi Rakovica TE ANADERM

Shitet nga: 20 Nën 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR   69 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Aktash me saktesishte ne rrugen Hilmi Rakovica mbi “Anaderm”. Banesa gjindet ne katin e IV (lifti punon24 ore) pamjen e ka nga qyteti eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
2 teras
banjo

Banesa posedon uje 24 ore...

Cmimi i banese eshte 62 000 euro..

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim