BANESEN TE PARKU I QYTETIT

Shitet nga: BLEDI ESTATE 17 Tet 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Qender te Prishtines me saktesisht te Paku i Qytetit . Banesa gjindet ne katin e I eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
teras

Banesa shitet me mobilje komplet, nderrim nuk bejm..

Cmimi i banese eshte 58.500 euro..

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00

mob: 044 968 171

049 838 866

e-mail: bledi-estate@hotmail.com

viber: +38649 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim