Banesè exklusive te Raiffeisen Bank B Diellit

Shitet nga: 045508005 Dje 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet ........
Banesë ndertim i shtetit, kati i parè (mbi pèrdhesè), afer Raiffeisen Bank ne Bregun e Diellit - Prishtinë.................................
Banesa eshte me pamje fenomenale, me gjelbrim, kènd tè lojrave, parking, 24h Ujë, ngrohje qendrore nga termokosi, klimatizim, derë të blinduar, etj.. etj. .... ... ... ....

Gjindet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaili, Universitetit Iliria, disa qerdheve, Postes se vogel, Bankave, pranë Albi Market, me qasje ne trafik urban.... .... .... ..... .....

Komplet e posa renovouar....................

Posedon: sallon, terase, kuzhine me tryezari, shpajz, dhome fjetje, dhome per femije, koridor dhe banjo..... ..... .... ..... .....
... ... ... ... ... ......... ... ... ...... ..... .......
Nuk ka asnje lloj ngarkese apo borxhi.... .... .....
Pronari i pare Shqiptar... .... .... .... . ....
Dokumentacioni i rregullt me certifikatë kadastrale!.... . . . ... ..... .....

Tel 044 389 309

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim