Banesë 100m2 në shitje në Fushë Kosovë.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Sot 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 000 EUR   88 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Fushë Kosovë, SEMITRONIX
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 100m2 në shitje në Fushë Kosovë.
Banesa gjendet në vijën ndarëse në mes Prishtinës dhe Fushë Kosovës.
Banesa është në objektin e SEMITRONIX-it dhe është në katin e III-të (me pamje kah rruga kryesore).
Banesa shitet e MOBILUAR me një mobilje te kualitetit të lartë si dhe është ekstra e punuar. Me një shije dhe zgjedhje të veçantë të dyerve, kuzhinës, dhomave të gjumit si dhe me një investim në dizejnimin modern të banesës.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Koridor
Banesa kontrollohet 24/7 nga kamerat si dhe është rojtari që e kontrollon gjatë nates objektin.
Banesa ka gjithastu edhe parking të mjaftueshë dhe ka ujë 24/7.

ID e shpalljes: 10061

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim