Banesë 104.5m2 në shitje në Dragodan/Arbëri.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Dje 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

109 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan/Arberi, Dumnica group
Sipërfaqe: 104.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesë 104.5m2 në shitje në Dragodan/Arbëri.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan-Arbëri, ndërtim I kompanisë Dumnica Group dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10165

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim