Banesë 106m2 në F.Kosovë (Chelsea Point)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Sot 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 106m2 në shitje në F.Kosovë (Chelsea Point).
Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Chelsea Point, është në katin e IV-të dhe KA FLETË POSEDUESE (dmth është e pranume tëknikisht dhe e pajisur me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm).
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz
1. Ballkon
1. Koridor
Banesa ka ujë 24 orë si, KA LIFT si dhe ka një ambient mjaft të mirë për jetesë.
Banesa është e kthyer kah Jug-Lindja.

ID e shpalljes: 10089

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim