Banesë 107m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Dje 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

81 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 107m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
Banesa gjendet afër Shtabit të Eulexit dhe është në katin e III-të dhe shitet e Mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10131

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim