Banesë 37m2 në shitje në Ulpianë.

Shitet nga: Pro Real Estate Dje 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian Rr.Egnatia
Sipërfaqe: 37 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesë 37m2 në shitje në Ulpianë.
Banesa gjendet afër banesave të YU programit dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz

Banesa ka diku rreth 45m2 faktike të shfrytëzueshme mirëpo në dokumentacion, në fletë poseduese ka 37m2. Banesa është e renovuar.


ID e shpalljes: 10138
Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim