Banesë 51m2 në shitje në lagjen Mati 1.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Dje 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1, VG construction
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 51m2 në shitje në lagjen Mati 1.
Banesa gjendet në objketin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit VG Construction dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10109

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim