Banesë 57,5m2 në Dragodan-Arbëri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 09 Dhj 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dragodan - Arbëri, Tregtia
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 57,5m2 në shitje në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet në objektin e kompanisë së ndërtimit “TREGITA” dhe është në katin e VII-të dhe shitet me të gjitha mobiljet të cilat janë të reja.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10107

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim