Banesë 62m2 në shitje në lagjen MATI 1. VG Constru

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Sot 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Muharrem Fejza
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 62m2 në shitje në lagjen MATI 1. VG Construction.
Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga kompania VG Construction, përballë furrës së bukës Diellza dhe është në katin e IX.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor

ID e shpalljes: 10163

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim