Banesë 65m2 e MOBILUAR në shitje te Parku

Shitet nga: Pro Real Estate 19 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 750 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Parku i Qytetit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 65m2 e MOBILUAR në shitje te Parku i Qytetit.
Banesa është në katin e I-rë, ka 65m2 si dhe ka ndriqim të mjaftueshëm.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor te madh
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10069

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim