Banesë 65m2 neto në shitje në qendër.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Dje 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qendër te Bibloteka Kombëtare
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 65m2 neto në shitje në qendër.
Banesa ndodhet te bibloteka kombëtare dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo

ID e shpalljes: 10141

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim