Banesë 71m2 në Kalabri, Kompleksi Riera

Shitet nga: Mendim 12 Krr 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja Kalabria, Kompleksi RIERA
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me sipërfaqe 71 m2 në Kalabri, tek Kompleksi Riera

Banesa është në katin e 7-të dhe ka:

2 dhoma ( 1 sallon, 1 dhomë gjumi)

1 banjo

1 ballkon

Banesa është e ndërtuar në mënyrë shumë kualitative dhe ka hapësirë shumë të shfrytëzueshme.

Ka dokumentacion të rregullt pronësor dhe përkthimi bëhet tek noteri.

Cmimi: 850 Euro/m2 i negociueshëm.

Nr.Kontaktues: 049257007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim