Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE.

Shitet nga: Pro Real Estate Dje 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE.
Banesa gjendet përballë Universitetit RIINVEST dhe banesa të kësaj kuadrature ka në katin e VIII-të dhe katin e IX-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon
Banesa ka esktra ngrohje qëndrore ( me rrymë ) si dhe ka lidhjen për ngrohje qëndore me TERMOKOS, ka ujë 24 orë si dhe ka lift I cili mirëmbahet.

ID e shpalljes: 10041

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim