Banesë 80m2 në lagjen TOPHANE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Dje 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 80m2 në shitje në lagjen TOPHANE.
Banesa gjendet përballë Universitetit RIINVEST dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon
Banesa ka esktra ngrohje qëndrore ( me rrymë ) si dhe ka lidhjen për ngrohje qëndore me TERMOKOS, ka ujë 24 orë si dhe ka lift I cili mirëmbahet.

ID e shpalljes: 10114

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim