Banesë 83m2 te Abmbullanta, B.i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Dje 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Bregu i Diellit, te Ambullanta
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 83m2 në shitje te Abmbullanta, B.i Diellit.
Banesa gjendet ne lagjen Bregu i Diellit, përballë Ambullantës dhe është në katin përdhesë.
Banesa ka dhe një oborr diku 50m2 para banesës i cili është mjaft mirë I rregulluar .
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë (me trepezari)
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
1. Para koridor
1. Vesheraj
1. Oborr
Banesa ka ndriqim të mjaftueshëm, gjendet në një pjesë shumë të qetë banimi si dhe ka parking rrugor të mjaftueshëm.

ID e shpalljes: 10087

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim