Banesë 85m2 në shitje në lagjen B. I Diellit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Sot 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: B.I Diellit Rr. Xheladin Hana
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesë 85m2 në shitje në lagjen B. I Diellit.
Banesa gjendet afër banesave të bardha dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Shpajz
1. Ballkon
1. Banjo

ID e shpalljes: 10142

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim