Banesë 87m2 në Kalabri, Kompleksi Riera

Shitet nga: Mendim 12 Krr 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Kalabri, Kompleksi RIERA
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me sipërfaqe 87 m2 në Kalabri, tek Kompleksi Riera

Banesa është në katin e 8-të dhe ka:

3 dhoma ( 1 sallon, 2 dhoma gjumi)

2 banjo

1 ballkon

Banesa është e ndërtuar në mënyrë shumë kualitative dhe ka hapësirë shumë të shfrytëzueshme.

Ka dokumentacion të rregullt pronësor dhe përkthimi bëhet tek noteri.

Cmimi: 850 Euro/m2 i negociueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim