Banesë moderne me qira ne Prishtine

Shitet nga: garsonjerë 07 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
lëshoj me qira banesën garsonjerë moderne me sallon kuzhinë enëlarëse plus ni dhomë për fjetje të improvizuar ,ballkon banjo garsonjera është moderne ndërtim i ri dhe komplet e re kati i 4 ka ujë 24 orë posedon edhe smart tv full hd gjendet afër domit tpleqve te sh.f. gjergj fishta prishtinë.10 min nga sheshi në qendër në këmbë e përshtatshme për një qift ose një person.qmimi 200 euro i padiskutueshëm tel +37744628086 edhe në viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim