Banesë në shitje 64m2 në Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Sot 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit te Banesat e bardha
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë në shitje 64m2 në Bregun e Diellit .

Banesa gjindet tek banesat e bardha është objekt I F&A dhe është në katin e V-të


Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon

1.Dhomë gjumi

1.Kuzhinë

1.Banjo

1.Terasë


ID e shpalljes:10135
Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim