Banesë në shitje Mat 1

Shitet nga: Intercapital 11 Tet 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në lagjen “MATI 1”, Rruga B- në Prishtinë me sipërfaqe 60m2 në katin e tretë. Banesa është e mobiluar, ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, korridor dhe ballkon.
www.intercapital-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim