Banesë në shitje në Breg diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital 11 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Breg diellit
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne breg diellit ndertim i ri kati 5 me 91m2.Banesa shitet e mobiluar ka sallon,kuzhine,3 dhoma gjumi,banjo,wc,ballkon,bodrum dhe garazhe,çmimi 98.500euro.
www.intercapital-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim