Banesë në shitje në Tokbashqe

Shitet nga: Realcon 21 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë në shitje në Tokbashqe për ball Shkolles"GJERGJ FISHTA" 50.000
Banesa posedon:
1 Dhomë Dite,
2 Dhomë Gjumi,
1 Kuzhinë,
1 Banjo,
1 Paradhom
Banesa gjendët në katin Përdhese, e renovuar dhe e gatshme për banim.

Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel: 049-405-591-
Viber Kontakt 0037745/882-888
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim