Banesë në shitje në Ulpianë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Intercapital 01 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa është ndërtim i vjetër, kati 1-rë e vendosur në pjesën më të bukur të qytetit në lagjen Ulpiana afër universitetit .Banesa ka dhomë dite me kuzhinë,dhomë gjumi ,banjo,ballkon është e përshtatshme si banim ashtu edhe për zyrë. Banesa është e izoluar dhe e fasaduar, çmimi 65.000euro i negociushëm.
www.intercapital-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim